لیست قیمت پاکت‌های نان، پاکت ساندویچ، پاکت همبرگر
مدل  سایز cm جنس کاغذ تعداد در هر کیلو قیمت فروش هرکیلو (تومان) قیمت همکار
( بالای صد کیلو )
لطفا جهت مشاهده تصاویر بیشتر
بر روی عکس هر محصول کلیک کنید
پاکت ساندویچ
زرد نازک
چاپ عمومی
عرض: 10
ارتفاع: 38
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 40 گرم زرد روسی
150 125,000 لطفا تماس بگیرید پاکت ساندویچ کرافت زرد چاپدار
پاکت همبرگر
زرد نازک
چاپ عمومی
عرض: 15
ارتفاع: 27
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 40 گرم زرد روسی
150 125,000 لطفا تماس بگیرید پاکت همبرگر کرافت زرد چاپدار
پاکت ساندویچ
کرم نازک
چاپ عمومی
عرض: 10
ارتفاع: 38
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 45 گرم هندی
150 125,000 لطفا تماس بگیرید پاکت ساندویچ  نخودی چاپی
پاکت همبرگر
کرم نازک
چاپ عمومی
عرض: 15
ارتفاع: 27
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 45 گرم هندی
150 125,000 لطفا تماس بگیرید پاکت برگرنخودی چاپی
پاکت کرم ساده نازک عرض: 10
ارتفاع: 38
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 45 گرم هندی
135 100,000 لطفا تماس بگیرید پاکت کرافت نازک کرم
پاکت کرم ساده نازک عرض: 15
ارتفاع: 27
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 45 گرم هندی
135 100,000 لطفا تماس بگیرید پاکت کرافت هندی نازک
پاکت زرد
ساده نازک
عرض: 10
ارتفاع: 38
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 40 گرم زرد روسی
150 110,000 لطفا تماس بگیرید پاکت کرافت زرد
پاکت زرد
ساده نازک
عرض: 15
ارتفاع: 27
کاست بقل: 6
کرافت نازک
ضخامت 40 گرم زرد روسی
150 110,000 لطفا تماس بگیرید پاکت کرافت زرد ساده نازک
پاکت سفید
ساده نازک
عرض: 15
ارتفاع: 27
کاست بقل: 6
سولفات نازک
ضخامت 40 گرم زرد هندی
150 110,000 لطفا تماس بگیرید پاکت برگر سفید

پاکت یا کاور ساندویچ و همبرگر اخوان کاغذ:
این محصول را می‌توان به عنوان یک بسته بندی شیک در عرضه فست‌فود استفاده کرد که علاوه بر جذب رطوبت و حفظ تازگی باعث عدم نفوذ روغن به خارج از بسته بندی می‌گردد. هدف گروه اخوان کاغذ همواره حفظ کیفیت با استفاده از کاغذهای وارداتی درجه یک بوده، همچنین تعداد بالا در هر کیلو (بین 130 الی 170) موجب مقرون بصرفه بودن و قابل رقابت با دیگر محصولات می‌گردد. کاغذ مورد استفاده در تولید این پاکت با ضخامت 40 الی 50 گرم، از جنس کرافت زرد یا کرم و یا سولفات سفبد عرضه می‌گردد.

ابعاد این محصول 10×38 و 15×27 میباشد و به صورت ساده و طرح دار تولید می‌گردد.

پاکت برگر:
پاکت همبرگر به دلیل قیمت مناسبی که دارد جایگزین جعبه برگر شده است و به همین منظور یکی از اقلام مورد استفاده جهت بسته بندی فست‌فود است. پاکت بسته بندی همبرگر دارای جنس‌های مختلفی نظیر کرافت و سولفات سفید هستند که در مقایسه با دیگر جنس‌ها طرفدار بیشتری دارد. پاکت برگر در مقایسه با جعبه برگر از قیمت کمتری برخوردار هست.

مزایای استفاده از پاکت برگر:
• صرفه جویی در هزینه بسته بندی
• صرفه جویی در مصرف کاغذ و مقوا
• استفاده آسان مشتری
• بهداشتی بودن پاکت
• جلوگیری از خمیر شدن نان همبرگر
• معرفی و تبلیغات برند شما

مقایسه مدل های پاکت از نظر جنس :
پاکت کاغذ سولفات برگر:

پاکت
کاغذ سولفات برگر ضد رطوبت و ضد چربی است و از نشت چربی همبرگر به دست جلوگیری می‌کند، همچنین مانع از انتقال آلودگی دست به برگر می‌شود. از آنجا که پاکت همبرگر کاغذ سولفات ارتباط مستقیم با برگر دارد، از مواد کاملا بهداشتی و درجه یک تولید می‌شود . این پاکت کاغذ سولفات جهت حمل و سرو انواع برگر انتخاب مناسبی هستند. پاکت کاغذ سولفات، یک بسته‌بندی سازگار با محیط زیست است و به راحتی قابل بازیافت هستند. پاکت بسته‌بندی همبرگر عایق خوبی برای گرم نگه داشتن برگر است که در جهت دلیوری به مشتری کیفیت اولیه خود را از دست نمی‌دهد.

پاکت کرافت برگر:
پاکت کرافت همبرگر در عین مقاوم بودن، بسیار سبک است و می‌تواند باعث جلوگیری از نشت هرگونه چربی به دست مشتری شود. پاکت کرافت به دلیل قیمت مقرون به صرفه‌ای که دارد، مورد توجه بسیاری ازفروشندگان جهت بسته‌بندی فست‌فود قرار گرفته است.

برگر و سیب زمینی از غذاهای محبوب فست‌فودها است. گاهی فست‌فودها برگر و سیب زمینی را بصورت یک سفارش ارائه می‌دهند که به اصطلاح به آن کمبو نیز گفته می‌شود. استفاده از پاکت برگر بسیار متداول و مرسوم شده است بصورتی که تقریبا همه فست‌فودها و رستوران‌ها برای بسته بندی برگر بیرون‌بر خود از آن استفاده می‌کنند.
یکی دیگر از جعبه‌ها و پاکت‌های پرمصرف فست‌فودها پاکت یا جعبه سیب زمینی است که در اشکال و با جنس‌های مختلفی تولید می‌شود. عموما این دو نوع جعبه بصورت مجزا تولید می‌شود.
فست‌فودها برای ارسال برگر و سیب زمینی درب منزل مشتریان یا بیرون‌بر باید از یک جعبه برگر + یک جعبه سیب زمینی+یک پاکت استفاده کنند این امر باعث افزایش قیمت بسته بندی می‌گردد.

پاکت برگر طرح عمومی:

پاکت برگر طرح عمومی پرطرفدارترین پاکت بسته‌بندی برگر با چاپ عمومی است. زیرا علاوه‌بر زیبایی منحصر به فرد، از قیمت کمتری برخوردار است.

قیمت پاکت برگر:
قیمت‌های سایت اخوان کاغذ تلاش شده همواره به‌روز باشد اما جهت اطلاع دقیق‌تر از قیمت‌ها و مشاوره می‌توانید با مجموعه اخوان کاغذ تماس بگیرید.پاکت ساندویچ:
همواره استفاده از پاکت ساندویچ از جنس کاغذ جهت بسته‌بندی انواع ساندویچ‌های سرد و گرم با توجه به ارزان بودن آن نسبت به جعبه و فویل مورد توجه صاحبان فست‌فودها و رستوران‌ها بوده است. این پاکت‌ها عموما در فست‌فودها و فروشگاه‌های اغذیه در کنار کاغذ ساندویچ مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای ویژگی‌هایی می‌باشند که در زیر به مواردی از آن اشاره خواهیم کرد
مزایای استفاده از پاکت برگر:
• سهولت استفاده
• نازک بودن و وزن کم
• امکان تولید از تعداد کم تا تعداد زیاد
• ذخیره و انبارداری آسان

انواع پاکت ساندویچ و هات داگ:
• جهت حمل آسان‌تر هر یک از این پاکت‌ها می‌توان از ساک دستی کاغذی استفاده کرد. این پاکت‌ها بر حسب جنس و گرماژ کاغذ قیمت‌های متفاوتی دارند البته نوع مصارف آن بر حسب غذایی که بسته‌بندی می‌شود متفاوت است و به عنوان پاکت ساندویچ سرد و گرم استفاده می‌شوند. در ادامه این مقاله انواع این پاکت‌ها را با ویژگی‌های کامل بررسی خواهیم کرد.

پاکت ساندویچ
کاغذ سولفات:
• پاکت ساندویچ کاغذ سولفات یک نوع پاکت ساندویچ کاغذی می‌باشد که به خاطر جنس کاغذ استفاده شده در آن دارای یک سطح روغنی بوده.
• این نوع پاکت مقاومت بالایی در مقابل رطوبت و روغن دارد و در صورتی که سس یا روغن یا هر نوع رطوبتی از ساندویچ به درون پاکت نشت کند از انتقال آن به دست مصرف کننده جلوگیری کرده و روغن یا سس را در درون پاکت نگاه می‌دارد.
• کاغذ استفاده شده در این نوع پاکت توانایی چاپ تا دو رنگ را دارا می‌باشد و این ویژگی امکان چاپ طرح و لوگوی اختصاصی مشتری را بر روی پاکت فراهم می‌سازد.

پاکت ساندویچ کرافت:
• کاغذ استفاده شده در این پاکت از جنس کرافت می‌باشد که دارای رنگ قهوه‌ای رنگ بوده و دارای گرماژ 40 گرم (در متر مربع) است.
• از ویژگی‌های این نوع پاکت می‌توان به قیمت ارزان در مقایسه با سایر پاکت‌ها و مشتری پسند بودن رنگ آن اشاره کرد. همچنین به علت قیمت به صرفه‌ای که دارد بسیار مورد استقبال فست فودی‌ها و فودکورت‌ها قرار گرفته است.
• نحوه استفاده این پاکت‌ها بدین صورت است که پس از قرار دادن ساندویچ درون آن به وسیله یک عدد لیبل گرد یا مربعی درب آن بسته می‌شود و اگر تعداد ساندویچ‌ها 2 یا بیشتر باشد همه آن‌ها را بهمراه سس و نوشابه درون پاکت فست فود مخصوص قرار می‌دهند.


پاکت ساندویچ طرح عمومی:
پر طرفدار ترین پاکت بسته‌بندی برگر با چاپ عمومی است. زیرا علاوه‌بر زیبایی منحصر به فرد، از قیمت کمتری برخوردار است.


قیمت پاکت ساندویچ:
قیمت‌های سایت اخوان کاغذ تلاش شده همواره به‌روز باشد اما جهت اطلاع دقیق‌تر از قیمت‌ها و مشاوره می‌توانید با مجموعه اخوان کاغذ تماس بگیرید.